یکشنبه ۲۶ام آبان ۱۳۹۸

دیدار مدیران شهروندیار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی شهروندیار؛ صبح روز پنج‌شنبه ۹۸/۷/۲۵ نشستی با حضور مدیرعامل، رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره شهروندیار و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دفتر مدیرکل برگزار شد.

🔹حجت الاسلام قربان پور، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در این نشست ضمن آشنایی و تقدیر از اهداف و فعالیت های شهروندیار برای هرگونه همکاری در زمینه آموزش برای عموم شهروندان استان مرکزی خصوصا در مناطق حاشیه ای شهرستان های اراک و ساوه اعلام آمادگی کرد.

🔸علی بیگی مدیرعامل شهروندیار در این جلسه به استفاده از ظرفیت روحانیت و مساجد برای آموزش حقوق و تکالیف شهروندی به اقشار مذهبی جامعه اشاره کرد.

🔹عادل حکمت رئیس هیئت مدیره نیز به لزوم گفتمان سازی حقوق شهروندی و مطالبه گری اجتماعی و ارتباط موثر مردم و مسئولین اشاره کرد.

🔸مهرداد فولادی نایب رئیس هیئت مدیره شهروندیار نیز در این جلسه بر نقش سازمان های مردم نهاد خصوصا سمن های فعال در حوزه حقوق شهروندی در ترویج امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد.

🔹در پایان مقرر شد همکاری های مشترکی در زمینه اهداف بین موسسه مردم نهاد شهروندیاران آرمان خواه و اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در آینده نزدیک صورت گیرد.

✅وبسایت رسمی موسسه:
shahrvandyarngo.ir

✅کانال تلگرام
@ShahrvandYarngo

✅پیج اینستاگرام
Instagram.com/shahrvandYarngo

UP

Template Design:Dima Group